O NIU

Firma NIU została założona w 2014 roku, jest wiodącym na świecie dostawcą inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności miejskiej w obrębie inteligentnych aglomeracji. Nieustannie dostarcza klientom przyjazne dla środowiska zaawansowane technologicznie pojazdy miejskie, definiując na nowo mobilność miejską i jednocześnie ulepszając życie.

NIU to globalna marka działająca aktywnie w 38 krajach poprzez sieć salonów detalicznych zlokalizowanych w miastach w Azji, Europie i Ameryce Łacińskiej. NIU porusza się w obszarze mobilności miejskiej, która łączy technologię, styl i swobodę. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje inteligentne skutery elektryczne o wysokiej wydajności. Portfolio produktów na rynek polski bazuje na seriach NQi oraz MQi, które występują w kilku wariantach modelowych, w różnych specyfikacjach dostosowanych do oczekiwań odbiorców indywidualnych i biznesowych. Produkty dedykowane mobilności miejskiej oferowane przez NIU, zdobyły siedem głównych międzynarodowych nagród projektowych w ciągu ostatnich 20 lat, w tym Red Dot i IF w Niemczech, IDEA w Stanach Zjednoczonych, i G Mark w Japonii.

Firma NIU opracowała technologię baterii litowej (czwartej generacji) – NIU Energy ™, która ma dłuższą żywotność, większy zasięg i jest lżejsza, bezpieczniejsza, i mocniejsza.

Firma NIU utrzymuje szybkie tempo wzrostu. Dotychczas sprzedała na całym świecie ponad 1 milion inteligentnych elektrycznych jednośladów. Priorytetem dla NIU pozostaje dalszy intensywny rozwój rozwiązań oferowanych w ramach globalnego „sharingu”, dostarczając rozwiązania dla biznesu oferującego wynajem krótkoterminowy elektrycznych jednośladów.

X

    Scroll to Top