Raty 0% na skutery elektryczne NIU

raty 0% zero procent skutery elektryczne niu polska

Przedstawiamy specjalną ofertę zakupu skuterów elektrycznych marki NIU! Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu skutera elektrycznego NIU na 10 lub 20 wygodnych rat 0%Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Spłacasz tylko i wyłącznie koszt samego skutera. Oferta ważna do końca września 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Oferta raty 0% obejmuje wszystkie dostępne modele z oferty NIU Polska

RRSO = 0% bez odsetek i ukrytych kosztów

Propozycja dostępna od 01.05.2021 do 30.09.2021 r. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 01.05.2021 r. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000,00 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 150 zł. Okres kredytowania 10 lub 20 miesięcy

Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (NIP 526-10-08-546) („Bank”). Szczegółowe informacje dotyczące kredytu dostępne w Punktach dealerskich Motor-Land Sp z o.o., które współpracują z Bankiem i są umocowane do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu cywilnego.

Lista dealerów oraz produkty objęte promocją znajdują się w załącznikach: Lista dealerów , Lista modeli

Dodatkowy rabat w wysokości pierwszej raty na modele z rocznika 2019

Wysokość rabatu w postaci 1 raty uzależniona od okresu kredytowania. Rabat  dotyczy tylko modeli z rocznika 2019. 

Produkty objęte rabatem znajdują się w załączniku: Lista modeli z dostępnym rabatem

Aby skorzystać z oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio z dealerami biorącymi udział w akcji.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu celem sprawdzenia dostępności pojazdów oraz przedstawienia indywidualnej oferty zakupu produktów marki NIU.


    * Pola wymagane