Raty 0% na skutery elektryczne NIU

Przedstawiamy specjalną ofertę zakupu skuterów elektrycznych marki NIU! Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu skutera elektrycznego NIU na 10 wygodnych rat 0%Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Spłacasz tylko i wyłącznie koszt samego skutera. 

Oferta raty 0% obejmuje wszystkie dostępne modele z oferty NIU Polska

RRSO = 0% bez odsetek i ukrytych kosztów

Propozycja dostępna od 11.09.2023 do 31.12.2023 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Kalkulacja została dokonana na dzień …….. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 50 000,00 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 300 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. 

MOTOR-LAND Sp. z o.o. oraz jego Punkty dealerskie jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny lub w Punkcie kredytowym.

Aby skorzystać z oferty zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy    * Pola wymagane