niu kqi2 pro hulajnoga elektryczna niu polska
niu kqi2 pro hulajnoga elektryczna niu polska

Hulajnoga elektryczna NIU KQi2 Pro

KQi2 Pro ma czysty, minimalistyczny design z hamulcem bębnowym zaprojektowanym tak, aby idealnie pasował do przedniego koła. Stylowa i szybka, KQi2 jest doskonałym przykładem tego, jak lepsza inżynieria może poprawić twoje życie i dobrze wyglądać, robiąc to.

Dzięki prędkości maksymalnej 20 km/h KQi2 jest idealna, aby zapewnić dawkę porannej radości przed powrotem do harówki. Następnie po pracy udaj się na miasto lub pojedź z przyjaciółmi – długi, 40-kilometrowy zasięg KQi2 Pro oznacza, że możesz pożegnać się z niepokojem związanym z brakiem prądu.

Od góry do dołu, od szerokiej kierownicy po grube opony, KQi2 został zaprojektowany, aby zapewnić optymalną równowagę, łatwe sterowanie i maksymalną zabawę. Nawet najbardziej sękate ulice miasta poczują się, jakbyś jechał na idealnej fali.

Dzięki inteligentnemu hamowaniu regeneracyjnemu, KQi2 przesyła energię przechwyconą podczas procesu hamowania z powrotem do akumulatora. Hamuj, aby zwiększyć moc!
Jak wszystkie najlepsze akcesoria, KQi2 możesz zabrać ze sobą wszędzie. Złóż ją w kilka sekund, aby łatwo przewieźć ją do domu po nocy spędzonej na mieście, schować pod biurkiem lub podróżować komunikacją miejską.
Jedź pewnie przez całą noc, wiedząc, że będziesz zauważony na drodze. Kultowy reflektor halo świeci przed siebie, aby wszyscy wiedzieli, że nadjeżdżasz, a przednie i tylne światła stopu zapewniają, że wiedzą, kiedy zwalniasz.
Korzystając z aplikacji NIU, zablokuj KQi2, sprawdź statystyki jazdy, a nawet dostosuj prędkość, aby uzyskać naprawdę inteligentne rozwiązanie.

Wymiary

Długość 1147mm
Szerokość (główny korpus) 133mm
Szerokość (kierownica) 520mm
Wysokość 1220mm
Złożona 1147 x 520 x 520mm

Specyfikacja

MODEL KQi2 Pro
Dostępne kolory biały, szary
Maksymalna prędkość 20 km/h
Zasięg 40 km*
Maksymalna waga użytkownika 100kg
Minimalny wiek użytkownika 14+
Waga pojazdu (z baterią) 18.4 kg
Mechanizm składania Łatwe składanie w 2 krokach
Hamulce Hamulec bębnowy (przód)
+ hamowanie regeneracyjne
Dzwonek Dzwonek mechaniczny
Rozmiar opon przód i tył 254 x 58 mm
Napięcie baterii 48V
Moc znamionowa 300W
Pojemność baterii 365Wh
Czas ładowania baterii 6h
Tryby jazdy 4 tryby:
E-SAVE / Sport / Custom / Pedestrian
Aplikacja +
Łączność Bluetooth +
Inteligentne odblokowanie +
Statystyki jazdy +
Aktualizacje OTA +
Światła w technologii LED +